Yhteystiedot

 


Nurmijärvi

  • Noutomyynti
  • Tukkumyynti
  • Letkuasennelmat
  • Päävarasto, maahantuonti
  • Pääkonttori, hallinto
  • Suunnittelu
  • Komposiittiletkujen valmistus
  • Koneikkovalmistus

Ilvesvuorenkatu 10
01900 Nurmijärvi
020 1133 500
salhydro@salhydro.fi


Tampere

  • Noutomyynti
  • Varasto
  • Letkuasennelmat
  • Paineakkujen täytöt



 

Juvelankatu 6
33730 Tampere
020 1133 560
tampere@salhydro.fi


Jyväskylä

  • Noutomyynti
  • Varasto
  • Letkuasennelmat
  • Paineakkujen täytöt



 

Ahjokatu 13
40320 Jyväskylä
020 1133 570
jyvaskyla@salhydro.fi
 


Turku

  • Noutomyynti
  • Varasto
  • Letkuasennelmat
  • Paineakkujen täytöt

Vajossuonkatu 3A
20360 Turku
020 1133 580
turku@salhydro.fi
 


Helsinki, Suutarila

  • Noutomyynti
  • Varasto
  • Letkuasennelmat
  • Paineakkujen täytöt

Tapulikaupungintie 44
00750 Helsinki
020 1133 610
suutarila@hydromarket.fi


Helsinki, Konala

  • Noutomyynti
  • Varasto
  • Letkuasennelmat
 

Konalantie 47 A
00390 Helsinki
020 1133 620
konala@hydromarket.fi


Kerava

  • Noutomyynti
  • Varasto
  • Letkuasennelmat
  • Laakerit, työvaatteet, suojaimet

Alikeravantie 39
04260 Kerava
020 1133 630
kerava@hydromarket.fi

 

Huom! Ajoneuvojen nestejarruletkuja ja -putkia ja ilmastointiletkuja/-putkia emme valitettavasti kykene valmistamaan. Ohjaustehostin ym. hydrauliikkaletkuja kykenemme valmistamaan tapauskohtaisesti. Ota malli mukaan ja tule käymään!


Laskutustiedot Salhydro Oy


Finvoice -sähköiset laskut
Verkkolaskuosoite: 003707866069
Operaattori: Maventa (003721291126)
Y-tunnus: 0786606-9

Paperiset laskut
Salhydro Oy
07866069
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja. Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.
Sähköpostilaskun osoite: 07866069@scan.netvisor.fi