AH-D-NK6 - strypmunstycken för Cetop3-ventiler

AH-D-NK6 - strypmunstycken för Cetop3-ventiler
  • strypmunstycken för P-porten på Argo Hytos NK6-/Cetop 3-ventiler
KodHål (mm)Argo Hytos reservdelsnummerFörpackningsstorlek (KPL)
AH-D-NK6-000,01
AH-D-NK6-101,0158456001
AH-D-NK6-151,5158457001
AH-D-NK6-202,0158458001
AH-D-NK6-222,2158460001
AH-D-NK6-252,5158459001