EG - Tvättmunstycken

EG - Tvättmunstycken
EG - Tvättmunstycken

EG-tvättmunstycke med snabbfäste, tillverkat i rostfritt stål.

  • för montering krävs munstycksnippel och monteringsmutter
KodFläns ? (mm)Vinkel (°)MunstycksstorlekMotsvarande håldiameter (mm)Förpackningsstorlek (KPL)
CATEG25031525031,101
CATEG25041525041,301
CATEG25051525051,551
CATEG40031540031,101
CATEG40041540041,301
CATEG40051540051,551
CATEG40061540061,721
CATEG65021565021
CATEG65041565041,301
CATEG65101565101
CATEG65201565201
CATEG25021525021
CATEG1501515150151
CATEG1100067151100671