AW-SS - Kolvstångslösa cylindrar

AW-SS - Kolvstångslösa cylindrar
Kolvstångslös pneumatisk cylinder.
  • Kolv 25-63mm, max. slag 6000mm
  • tätningar i PU
  • Ersätter Pimatic OSP, Parker Origa P120
  • Utöver standardutförandet även stödd eller stödd/kullagrad vagn
KodKolv Ø (mm)Slag (mm)Förpackningsstorlek (KPL)
AW-SS01104027004027001
AW-SS0110500450504501
AW-SS011250200252001
AW-SS0113220003220001
AW-SS011400370403701
AW-SS011400500405001
AW-SS011400700407001
AW-SS0715012005012001
AW-SS0716312006312001
AW-SS10104018004018001
AW-SS1015012005012001
AW-SS1016312006312001