AW-CA - Twinrod-cylinder

AW-CA - Twinrod-cylinder

Dubbla kolvstänger förhindrar rotation vid linjär rörelse.

  • Diametrar 32-100mm
  • Standardslaglängder 25mm-500mm
  • Med magnetisk kolv eller utan magnet
  • Värmetålig version med Viton-tätningar
KodKolv Ø (mm)Slag (mm)Förpackningsstorlek (KPL)
AW-CA011025004025401
AW-CA0110320200322001
AW-CA0110400250402501
AW-CA0110400350403501
AW-CA0110500150501501
AW-CA0210630300633001