Mittfäste i stål för CZ/CF-cylindrar

Mittfäste i stål för CZ/CF-cylindrar

Ledat fäste för montering på cylinderröret för pneumatikcylindrar med CZ/CF-profil

KodFör cylinder ØFörpackningsstorlek (KPL)
AW-AR4279032321
AW-AR4279040401
AW-AR4279050501
AW-AR4279063631
AW-AR4279080801
AW-AR42791001001
AW-AR42791251251
Relaterade produkter